Tuesday, September 18, 2012

Adorebox - final edition? :)

Kai praėjusį mėnesį apžvelgiau ketvirtąją savo Adorebox gautą grožio dėžutę, visiškai nesitikėjau, jog pakeliui pas mane keliauja ir šio - rugsėjo mėnesio - grožio dėžė! Buvo tikras malonumas gauti žinutę iš tėčio Skype su klausimu "O tai čia Tavo gimtadienio dovana nuo jų? Nu tikrai visko labai daug prikrauta, o dar toks kaspinas gražus apvyniotas! Tikrai seniau taip gerai nebuvo!". Ir tuomet mane apėmė laukimo virpulys ir drebulys... Kas ten TOKIO, kad net mano tėtis stebisi? :)
Ir tuomet aš sulaukiau Jos - žavingos rugsėjo mėnesio Adorebox grožio dėžutės...
 Mano grožio dėžutę sudarė:

 • Medvilninis (100%) šalikėlis;
 • Calvin Klein nagų lakas, 71312 "Bombshell" spalva, 10ml;
 • L'Occitane rožių kremas rankoms "Rose 4 Reines", 10ml;
 • Sally Hansen dviejų žingsnių rankų priežiūros programa - šveitiklis "Soothing Scrub Olive & Spearmint" (28,3g) ir kremas "Firming Hand Creme with Keratin" (56,7g);
 • Bourjois skystas pravedimas akims "Liner Clubbing vibrant colour", 84 "Brown Vibes", 4ml;
 • Sally Hansen lūpų blizgis "Daily lip moisture gloss", "Clear Charm" spalva, 1,2g;
 • L'Occitane drėkinamasis ir stangrinamasis kremas prevencijai nuo raukšlių "Precious Cream", 2*1,5ml;
 • L'Occitane drėkinamasis kremas rankoms "Dry Skin hand cream 20% Shea butter", 3ml;
 • Annemarie Borlind priemonės: valomasis gelis veidui, veido tonikas, lengvas dieninis veido kremas ir naktinis kremas. Visos priemonės skirtos mišriai odai, kiekiai neparašyti, bet manau, kad ~1,5 - 2ml;
 • Annemarie Borlind priemonės: valomasis gelis ir veido kremas. Abi priemonės skirtos probleminei odai, abiejų kiekis taip pat neparašytas, bet manau, jog ~1,5 - 2ml kiekvienos;
 • AA Ecco priemonės: maitinantis kremas ir prevencijai nuo raukšlių skirtas kremas. Abi priemonės yra 2ml talpos;
 • Lietuviškas produktų aprašymas;
 • Vardinė rankų darbo kortelė.
Pliusai:
 • Sudėtis. Vienareikšmiškai pirmoje vietoje šį kartą yra šios dėžutės produktai! Tikrai nesitikėjau, kad lietuviškos dėžutės organizatoriai gali ŠITAIP pasistengti. Na, nemeluosiu - jau praėjusio mėnesio dėžute aš buvau ITIN patenkinta, bet ši... Ji visiškai pranoko visus turėtus lūkesčius tiek grožio dėžutei, tiek kompanijai, tiek organizatoriams. Tiek produktų gausa (viršuje specialiai surašiau viską, ką radau dėžutėje), tiek pačiais produktais (absoliučiai visiškai visi produktai bus išbandyti!), tiek atsižvelgimu į mano pildytą grožio anketą (aš dievinu nagų lakus, lengvų, švelnių spalvų lūpų blizgesius, mano oda tikrai yra mišri ir probleminė - visa tai aš gavau savo dėžėje!). Absoliučiai vienareikšmiškai visus laurus susirenka būtent ši dėžė! Net nebeturiu pagyrimo žodžių, tik tiek - Ačiū!
Šį kartą nei minusų, nei neutralių punktų nebus. Tik keli smulkūs pastebėjimai:
 • Visai netikėtai po praėjusio įrašo publikavimo apžvelgiau ir susimąsčiau, kad netikėtai pasikeitė Adorebox grožio dėžės pristatymo sąlygos. Oficialus "Atrask grožį" tinklapis dabar teigia, jog: "<...> Dėžutė išsiunčiama kiekvieno mėnesio 5 dieną (jeigu 5 diena yra nedarbo diena, dėžutė išsiunčiama artimiausią darbo dieną). ". Šis nesusipratimas gerokai sustumdė dėžių gavimo datas ir užsakovių tarpo kilo nemenkas sąmyšis. Atrodo, jog naujiena buvo paskelbta garsiai, bet kartu tai įvyko ir labai jau tyliai. Asmeniškai ir pati nemačiau papildomo informavimo, taigi atradau šią naujieną viename žinomame forume ir likau nustebusi :)
 • Kartu su pasikeitusia pristatymo data pasikeitė ir dėžės kaina. Nuo šiol mėnesio prenumerata Jums, mielieji, kainuos 39Lt, prenumerata trims mėnesiams kainuos 111Lt (vietoje 117Lt), o pusės metų prenumerata kainuos 174Lt (vietoje 234Lt). Ši žinia apie pabrangimą taip pat atėjo gana netikėtai, nors negaliu teigti, jog to nesuprantu :) Suprantu - jei jau produktai darosi gausesni, didesnių dydžių (pilno dydžio pakuotės), žinomesnių firmų, tai ir organizatorių sąnaudos (tiek laiko, tiek finansų atžvilgiu) yra didesnės, o už tai mes, mielieji prenumeratoriai, privalome sumokėti daugiau. Vyksta vadinamasis "Nori geriau - moki daugiau". Tiesa, šis pabrangimas turbūt yra nemaža rizika ir iš organizatorių pusės, kadangi kita lietuviška grožio dėžių/krepšių kompanija BeautyBag savo pasiūlymą jau nuo karjeros pradžios siūlo už tuos pačius 39Lt. Taigi abiems kompanijoms gali tekti pakovoti, norint užsitarnauti ilgaamžius savo prenumeratorius, kadangi kainos skirtumas dabar konkurenciją tik suaštrino.
Reziume:
 • Aš tik pasikartosiu - malonu matyti ir stebėti, kaip šauniai ir sparčiai Jūs, mieli organizatoriai, tobulėjate! Atsižvelgiate į kritiką, patarimus, džiaugiatės pastebėjimais, pagyrimais ir padėkomis. Ačiū, kad užsiimate tokiu įnoringų, pilnu kabliukų ir įvairių smulkmenų verslu! Ačiū, kad leidžiate mums, Lietuvos moterims, jaustis lygiateisėmis su tomis, kurios gyvena už balos ir mėgaujasi tokio tipo projektais jau seniai :) Esu patenkinta 150% ir tikrai rekomenduosiu Jus!


No comments :

Post a Comment

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com