Sunday, May 12, 2013

In love with Flormar.

Būnant tokia viskomaniake kaip aš, norimos kosmetikos, batų, rankinių ir visko kitko sąrašas (jei toks yra :) ) labai greit pildosi... Mano pažintis su turkiška kosmetika Flormar prasidėjo virtualiai, kuomet visas vienas garsiausių lietuviškų forumų ūžė apie puikius Flormar nagų lakus, kokybe, bet ne kaina, lenkiančius ir tuos geriausius O.P.I, Orly, Essie ar pan. Mano silpnoka pirkinių priklausomybės nukankinta širdelė neatlaikė ir, progai pasitaikius, privalėjau išbandyti Flormar. Tik ne vien nagų lakus - Google ūžė nuo šio gamintojo linijos produktų apžvalgų, o mano norų sąrašas vis pildėsi ir pildėsi... Taip į mano namus po kurio laiko, padedant dviejų puikių merginų - Ritos ir Ievos - atkeliavo šūsnis Flormar gėrių.
Bet pradėsiu po truputį, lengvais žingsneliais, kad įdomybių neišsklaidyčiau :)
Flormar Pretty Compact Quartet Eye Shadow P045
Pliusai:
  • Pigmentacija. Kaip matoma nuotraukose - visos keturios šešėlių spalvos yra itin pigmentuotos. Spalva ant odos (tiek ant rankos apžvalgose, tiek ant vokų odos, tačiau naudojant šešėlių primerį) yra labai aiški, ryški - tokia, kokios ir tikimąsi pamačius šešėlių spalvą pakuotėje;
  • Konsistencija. Vienintelė tamsiausia paletės spalva yra šiek tiek miltinės konsistencijos, tačiau tai netrukdo. Visos kitos trys spalvos nebyra, netrupa ir neerzina :) 
  • Laikymasis. Kaip jau esu minėjusi, mano akių vokai yra pakankamai probleminiai - šiek tiek užkritę, dienos eigoje pariebėja, taigi ne visi šešėliai puikiai laikosi nuo pat ryto iki vakaro. Pradėjus naudoti šešėlių primerį, jis išgelbėjo dalį šešėlių nuo išmetimo. Tačiau buvo tokių, kurie vis tiek nesilaikė. Šie Flormar šešėliai puikiai laikosi ant vokų nuo ryto iki vakaro su kruopele šešėlių pagrindo. Mane tai absoliučiai tenkina!
  • Tekstūra. Šviesiai ruda paletės spalva turi šiek tiek žėručių, kurie matomi tik iš arti ir į akis nekrenta bei neatrodo, kad vokai būtų padažyti tarsi disko kamuolys. Visos kitos trys paletės spalvos yra matinės;
  • Kaina. Bijau pameluoti, nes tikslios kainos nepamenu, BET paletė Lietuvoje kainuoja berods apie 10Lt. Flormar šešėlių galima rasti Kauno Urmo bazėse, Vilniaus bazėse (pavadinimo, kaip ir adreso, nežinau, bet čia vėlgi visagalė Google paieškos sistema Jums padės :) ), taip pat Elevita kosmetikos, parfumerijos ir kitų grožio prekių parduotuvėse. Tiesa - kaina skiriasi nuo miesto ir pardavimo vietos, bet preliminari orientacinė yra pateikta.
Minusai:
  • Vienintelis, mano akimis žiūrint, šių šešėlių minusas - ne itin išvaizdi pakuotė. Pasakyčiau, kad ji dar ir ne itin patogi, nes dangtelis nėra pritvirtintas prie pakuotės. Dažnai būna taip, kad rytais moterys skuba dažytis, atsidaro šešėlius, kažkur pameta dangtelį, po to jo rast nebegali... Pakuotė labai plastmasinė, labai pigiai atrodanti ir šiaip labai nelabai gražiai rožinė. Be to, manau, jog užrašai, esantys pakuotės viršuje (pakuotės apačioje esantys užrašai yra priklijuoti lipdukais) nusitrins gana greit, nes ir pati pakuotė neatrodo pagaminta itin kokybiškai.
Reziume: kaip jau pavadinau šį įrašą, taip galiu tik galutinai patvirtinti - iš pirmo bandymo pamilau Flormar! Nuostabūs šešėliai už nuostabią kainą. Ir tas minusėlis dėl pakuotės neišvaizdumo tampa toks mažas, toks bereikšmis... Nuostabus spalvų kvartetas, tinkamas tiek dienai, tiek vakarui. Intensyvios, puikios pigmentacijos, puikiai besilaikančios spalvos. Iš šešėlių daugiau reikalauti ir negaliu :) Todėl drąsiai rekomenduoju išbandyti - manau, kad tikrai nenusivilsite! Asortimentas toks platus, kad kiekviena ras tai, kas sužavės širdį ir džiugins ne tik akį, bet ir piniginę :)


Ar Jūs esate bandžiusios ką nors iš Flormar kosmetikos? Jei taip - ką bandėte ir kuo patiko? Jei ne - ar norėtumėte išbandyti ir ką? :)

Gražaus Sekmadienio vakaro! O mano rankos tuoj tiesis link naujųjų Flormar nagų lakų išsirinkti tą patį pačiausią, kad tinkamai džiugintų visą ateinančią darbo savaitę :)

2 comments :

  1. ,,šūsnis Flormar gėrybių" KUR TAS VISAS ŠŪSNIS? JEI ČIA TIK 1 PREKĖ :D

    ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com