Sunday, November 3, 2013

She is Brown. Bobbi Brown.

Puikiausią ir tinkamiausią grožį Moteriai gali sukurti ne kas kitas, tik.. kita Moteris.

Taip noriu pradėti šiandienos trumpą, bet jaukią pažintį su savo kosmetinėje užgimusia kol kas maža, žavinga, ypatinga ir jau itin mėgiama Bobbi Brown kosmetikos kolekcija - žavinguoju trio!

Puikios pakuotės, naujai leidžiamos kolekcijos, įsimintinos spalvos, žavingos reklaminės kampanijos, puikiai prižiūrimi kosmetikos stendai prekybos centruose, nuostabiai atrodančios konsultantės - atrodo, kad Bobbi Brown, kaip ir kitos high - end kosmetikos linijos, apgalvoja viską. Nuo - iki. Nei akys, nei širdis negali likti nusivylusios. Nes viskas, kas asocijuojasi su šia linija, asocijuojasi ir su Moterimi. Graži tiek išore, tiek vidumi.

Mano pažintis su šia kosmetika, nepaisant tų žvilgsnių į jų stendus, prasidėjo nuo garsiojo šimerio (tviskančios pudros) ir gelio pravedimo akims. O jau vėliau, praėjus kuriam laikui ir spėjus atsigauti nuo apžavėjimo, į kosmetinę atkeliavo ir skaistinamoji makiažo užbaigimo pudra. Bet kartais geriau parodyti, nei papasakoti :) Taigi.. 


Bobbi Brown
Shimmer Brick Compact "Nectar"
Long-Wear Gel Eyeliner "Espresso Ink"
Brightening Finishing Powder "Brightening Nudes"Visa mano turima mažoji Bobbi Brown kolekcija verta kone vien tik pliusų! 

Nuostabios spalvos - pritraukiančios akį, išskirtinės, žavios, sodrios, pigmentuotos. Prabanga kvepiančios pakuotės - nei per daug, nei per mažai. Sandariai užsidarančios ir taip apsaugančios produktą. Tokios, kuriomis norisi džiaugtis ir grožėtis. Aiškūs užrašau su gamintojo pavadinimu bei produkto informacija. Apgalvota kiekviena detalė. Užsifiksuojanti, užsukama ir magnetinė pakuotės parodo, kad gamintojas gali produktui suteikti bet kokio apipavidalinimo pakuotę. Produktai pasižymi skalsumu, kadangi kiekvienas iš jų pigmentuotas. Kaip sakoma ilgo grojimo daiktai :) Gelinis akių pravedimas ant akių laikosi visą dieną ir nepalieka atspaudų ant vokų. Šimeris atgaivina skruostus, suteikia jiems itin žavaus žerėjimo, gali atstoti skaistalus. Galima naudoti visas spalvas kartu šepetėliu braukiant per visą paletę arba galima išsirinkti norimas spalvas ir naudoti jas pavienes, kadangi produktas sudarytas iš juostelių. Skaistinamoji makiažo užbaigimo pudra savo tekstūroje turi žėručio, kuris ant odos tampa tarsi pavienis žerėjimas ir veidas neatrodo kaip Kalėdinė eglutė, nukarstyta žėrinčiais žaisliukais. Taigi visumoje viskas kaip ir apgalvota. Išskyrus kelis nedidukus minusus..
Gelinis akių pravedimas, lyginant su, pavyzdžiui, MAC, man patinka mažiau, nes tepasi šiek tiek grubokai, jeigu būtų galima taip išsireikšti - minėtos firmos akių pravedimas man eina tarsi per sviestą! Nereikia daug pastangų norint gražiai pasidažyti akis :) Tačiau Bobbi Brown gelio akių pravedimas tepasi kiek sudėtingiau, jo tekstūra tarsi kietesnė, tankesnė, todėl pasidažyti nėra itin lengva.
Produktų kainos iš pirmo žvilgsnio taip pat keliauja prie minusų - na, sutikite, tikrai ne daugumai iš mūsų gaila už 3g gelio pravedimo pakloti $23 (~58Lt), kaip siūlo oficiali JAV Bobbi Brown internetinė kosmetikos parduotuvė arba £17,50 (~71Lt), kaip gali pasiūlyti oficialūs Bobbi Brown atstovai UKBobbi Brown atstovai Airijoje "Brown Thomas" šį produktą gali pasiūlyti įsigyti už €22,50 (~78Lt). Na, o Airijos oro uostų duty free kompanija siūlo šį produktą įsigyti už €19,10 (~66Lt). Taigi, kainos iš pirmo žvilgsnio nėra itin džiuginančios. Tačiau.. manau, jog už tai, ką kompanija siūlo, kiekvieno produkto kaina atitinka jo vertę :) 


Trumpai tariant tikrai rekomenduočiau išbandyti Bobbi Brown kosmetiką! Asortimentą galite apžiūrėti mano jau minėtose oficialiose internetinėse parduotuvėse ir nepamirškite, kad kompanija nuolat siūlo įdomių naujovių. 
O aš pati laukiu nesulaukiu ateinančių kelionių ir galimybės nučiupti kokį nors gėri oro uoste, kur ir į pirkinius mylimasis ramiau reaguoja, ir kainos šiek tiek malonesnės piniginei :)

2 comments :

  1. Shimmer brick tai nuostabus! Isvis man Bobby Brown dar pakolkas neikandama bet taiip i viska seile varvinu nuejus i Selfridges! ;D

    ReplyDelete
  2. Aj,...nu ka cia ir bepridursi - seile nubego beziurint ir tiek;DDD Sparciai gausejant mano kosmetikos turiniui, jau kuri laika tvardausi nieko nepirkusi ir laikausi taisykles - kazka naujo isigyti tik pries tai kazka pabaigus. Turiu pripazinti, kad sunaudoti vis delto yra sunkiau nei isigyti kazka naujo;DDD Kol kas save lepinu tik pirkiniais dukrytei;DD

    ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com