Wednesday, January 4, 2012

Lemontree.

Pakankamai seniai nedėjau jokių pirkinių peržiūros, o vakar pagaliau prisiruošiau šiek tiek pafotografuot ir parodyt Jums :)

1. MUA (Make Up Academy) akių šešėliai 11 Pearlir 3 Pearl
Pliusai:

 • Sodri, pigmentuota spalva (tiek be šešėlių pagrindo, tiek su juo);
 • Pakankamai ilgas išsilaikymas (tikrai išlaiko gerą pusdienį);
 • Lengva išsklaidyti ant voko;
 • Patogi pakuotė (tvirtai užsidaro, galima aiškiai matyti spalvą, kas leidžia nerausti kosmetikos dėžės ieškant TO šešėlio);
 • Gera kaina už nemažą kiekį (kadangi tikrai taupūs, nes spalva pigmentuota, tai už 2g mokėti 1.50€ (~5.20Lt) tikrai nėra kažkas siaubingo :) )
Minusai:

 • Pakankamai miltukinė konsistencija - sunkoka "pakabinti" norimą kiekį produkto;
 • Birūs blizgučiai (pasidažius matosi prikritusių blizgučių ne tik ant voko, bet ir po akimis).
Reziume:

 • Atsižvelgiant į kainą ir į pliusų kiekį tikrai norėčiau išbandyti ir kitas šių šešėlių spalvas. Spalvų įvairovė pakankamai gausi (spalvų paletė), kaina tikrai žema. 
2. Nauji auskarai (rankų darbo Sukurta Jus puošti). Ją radau jau seniai. Papuošaliai traukia akį, o kaina taip ir ragina pinigėlius lįsti lauk ir bėgti ten, kur jiems ir vieta :) O artėjant Kalėdoms nesusilaikiau ir užsisakiau visą krūvą papuošalų.. Tiesa, dar dveji liks nepademonstruoti šiame įraše - pakabukas ir pora auskarų, tačiau jie lauks kito pasirodymo ir tikrai pasidemonstruos Jums :)


3. Kreminė pudra (foundation) Elysambre spalva Light sandy beige 01.
Pliusai:

 • Elysambre kosmetika yra "pakeičiama" (angliškai tai skamba refillable), kas yra labai didelis pliusas - nusipirkus indelį (duotu atveju pirkau tiek indelį, tiek pačios pudros tūtelę atskirai) nebereikia leisti papildomų pinigų pakuotei. Tereikia pirkti pudrą. Taip pat į tą patį indelį galima pilti ir kito atspalvio pudrą (puikiai žinoma, jog vasaros ir žiemos sezonais veido odos spalva kad ir šiek tiek, bet pakinta);
 • Nuostabus kvapas. Atidarius pudros tūtelę net nepatikėjau, jog ši pudra kvepia persikais ar abrikosais (neskiriu šitų vaisių kvapų :D ). Iškart kažkas pakvipo ir tai tikrai nebuvo mano kvepalai. Pauosčiau pačią pudrą atidžiau - fantastika. Man ji tikrai nepakartojamai kvepia;
 • Natūrali kosmetika. Elysambre oficialiame puslapyje galite rasti daugiau informacijos;
 • Pudra pakankamai maskuojanti, spalva prisitaiko prie odos. Pati pudra lengvoka, tikrai nemaniau, kad nors šiek tiek užmaskuos mano probleminę odą, tačiau likau maloniai nustebusi;
 • Skalsi. Pudros reikia labai nedaug norint užtepti nemažą veido odos plotą. Naudosiu ilgai ir laimingai.. Tikiuos nespės sugest iki sunaudojimo..
Minusai:

 • Patekus arčiau akių, jos pradeda ašaroti. Visuomet dažydavau visą veidą, tačiau su šia pudra teko išmokti atsargiai dažytis aplink akis. Pirmą kartą apsiašarojus maniau, kad tai reakciją į teptuko šerelį, kuris, galbūt, pateko ar kliudė akį. Tačiau kai apsiašarojau ir antrą kartą, supratau, kad tai vis tik reakcija į pudrą. Tai man nelabai patinka.. 
 • Ne itin maža kaina. Be abejo, ši kosmetika kainuoja pigiau, nei gerai žinomų kompanijų (Chanel, Dior, Guerlain ir pan.) produktai, o ir specialių pasiūlymų-akcijų metu kainos nėra itin aukštos, tačiau norint įsigyti, tarkime, vienos spalvos šešėlį, tektų pakloti apie 10€. Už 30ml pudros gali tekti pakloti apie 19svarų (Lovelula online parduotuvė), kas reikštų apytiksliai 80 litų.
Reziume:

 • Man itin patiko pastovios Elysambre produktų pakuotės (tos, kurias nusipirkus vieną kartą naudoji visuomet, nes kitos pakuotės dažniausiai vienkartinės/kartoninės/ne tokios gražios). Itin gražios spalvos, dekoracijos. Kadangi naudojau tik kompanijos pudrą, tikrai manau, kad norėčiau išbandyti ir kitus produktus (ypatingai šešėlius, bronzantus). Manau, kad pirkčiau ir kitos spalvos pudrą atėjus kitam sezonui. Bet tik radusi su akcija. Kadangi nesu pamišus dėl natūralios kosmetikos, tai pirmas tokio produkto bandymas man nebuvo prisvilęs blynas. Esu patenkinta pirkiniu :)

Ir tai dar ne viskas.. Kalėdų senio dovanos kol kas lieka pasislėpusios - matomai aš jau atpratau fotografuoti ir rodyti viską iškart. O ir šiaip nesinori palikt blogo apleisto vėl mėnesiui ar ilgiau..
Taigi, ar Jūsų Kalėdų senelis buvo dosnus šiemet? Ką gavote dovanų ir ar esate jomis patenkinti? :)

1 comment :

 1. Pagaliau pagaliau įrašiukas. :)
  Be to, šis blogo dizainas - nuostabus. ;>

  ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com