Friday, January 6, 2012

Revolution in my bathroom kit.

Vienas naujausių ir vienas geriausių pirkinių Kalėdų savaitės laikotarpyje - išsvajotas epiliatorius. Ilgai kaupiausi, ilgai rinkausi, klausinėjau ir domėjausi. Ir, galų gale, vos ne už rankos vedama savo mylimojo (nes jam atsibodo mano negalėjimas išsirinkti, apsispręsti ir apskritai pasiryžti pirkti daiktą, apie kurį burbu jau ilgai), nusipirkau jį..

Nuotrauka iš šios svetainės

Turėjau pakankamai didelius reikalavimus epiliatoriui: privalo būti švieselė (smart-light), taip pat naudojamas tiek šlapiu, tiek sausu būdu (wet and dry). Būtų pakankamai protinga, jog nebūtų naudojamas baterijų pagalba, dar geriau, kad būtų be laidų. Taip pat turi būti kuo daugiau pincetų. Firma nesvarbi, svarbu, kad būtų išvardinti reikalavimai. 
Taigi, manasis, neiškentęs mano "myžčiojimo" kiekvienoje parduotuvėje, turinčioje bent šiek tiek epiliatorių pasiūlos, pasakė, kad rinkčiausi Braun, nes jie geri (jis gi žinovas, naudojo Braun barzdaskutę ir šioje firmoje jau kaip ir pasikaustęs :D ). O dar geriau, jeigu tas Braun yra ne iš 3 ar 5 serijos, bet iš 7-osios. Ačiū Tau, aukščiausias, už protingą vyrą, kuris sugeba mane surinkt į rankas - pašniukštinėjau panašios kainos epiliatorių privalumus, tenkinančius mano iškeltus reikalavimus, ir nusipirkau šį - Braun Silk epil 7 7280

Pliusai:
 • Epiliatorius turi 40 pincetų. Įprastai Philips epiliatoriai jų turi mažiau. Stipriai nesidomėjau, bet skaičiau, kad kuo daugiau pincetų, tuo geriau epiliatorius atlieka savo darbą. Ir tuo greičiau :)
 • 2 plaukelių šalinimo greičiai. Turbūt visuose šiuolaikiniuose epiliatoriuose yra įmontuoti 2 greičiai, tačiau man, bandžiusiai epiliatorių prieš kokius 4 metus ir itin juo nusivylusiai (tai buvo vienas pigiausių Gamma firmos epiliatorių, bet man magėjo išbandyt) šiame epiliatoriuje du greičiai pasirodė kažkas tokio :D
 • Masažinės juostelės, tarp kurių įmontuoti pincetai. Nesu tikra, bet manau, kad jie tikrai šiek tiek malšina skausmą. O net jeigu ir ne, tai leiskit man taip įsivaizduoti :)
 • Įmontuota "protingoji švieselė" (angl. smart-light). Nuomojamo buto vonioje negaliu pasigirt vienu dalyku (aišku, jų yra daugiau, bet.. ) - itin geru apšvietimu. Todėl švieselė epiliatoriuje yra tikras džiaugsmas, kadangi darbą norisi atlikti preciziškai.
 • Lanksti epiliatoriaus galvutė. Žodžiu trumpai tariant - prisitaikys prie visų linkių, iškilimų ir dar bala žino ko :D
Minusai:
 • Veikia tik su įkrovimo laidu. Nors ir norėjau bei tikėjausi, kad daiktas bus pakraunamas (parduotuvės aprašyme gi rašė, kad 1h įkrovimo pakanka 40min naudojimui), tačiau šiek tiek nusivyliau pamačiusi, jog veikia tik su laidu. Aišku, pliusas šiame minuse bent jau tas, kad laidas tikrai labai ilgas. Ir kad vonioje turiu rozetę, pritaikytą būtent tokiems kištukams :D Nes į paprastą rozetę kištukas netilpo nei pro kur (tarpas tarp "dantukų" yra susiaurintas, tai angliško tipo rozetėms net susukčiavus neprakiši).
 • Pakankamai mažai priedų. Aišku, tai atsispindi kainoje (ji žemesnė, nei 7 serijos Braunų su daugiau priedų) ir viskas priklauso nuo to, kam ko reikia. Norėtųsi išbandyti vieną priedą, kurio nebuvo rinkinyje - antgalį jautrioms vietoms, tačiau kartais reikia tenkintis tuo, ką turi :)
Reziume:
 • Akivaizdu, kad pliusų kiekis nugali minusų kiekį. Ir, bet kokiu atveju, technika kuriama ir atnaujinama vos ne kasdien, taigi, kaip sakė mylimasis, jau kai šito minusai pradės imt viršų prieš pliusus, tiesiog nusipirksiu naujesnį ir geresnį :D O kol kas šis variantas mane itin tenkina - savo darbą atlieka puikiai, odos nealergizuoja (kojos neištino, netapo raudonai mėlynai žalios), atrodo pakankamai.. mergaitiškai (šiaip nenorėjau pirkti epiliatoriaus su rožiniais ir dar pakankamai ryškiais intarpais, bet ką padarysi, kad gamintojai tokį sukūrę). Laido minusą pakeičia pliusas, jog jis pakankamai ilgas. Kaina - 78€ (apytiksliai 270Lt, o štai Lietuviško tinklapio Kainos.lt duomenimis mano gimtinėje jo kaina gali siekti ir 374Lt)., tai sakyčiau, kad ji tarsi per viduriuką, nes mačiau epiliatorių ir už žemesnę, ir už didesnę kainą. Tiesa, perkant be akcijos, jis gali kainuot ir ~130€. Na tiek tai jau tikrai nemokėčiau :D Ar rekomenduočiau ir kitoms? Manau, kad tikrai taip :)

1 comment :

 1. Atsiprašau, gal čia ir ne į įrašo temą, bet labai patiko tavo blogas ;) daug įdomios ir objektyvios informacijos.
  Ypač man pamišusiai dėl kosmetikos, radau čia daug aktualių temų ;).

  ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com