Thursday, February 9, 2012

Winter winter, here I come! :))

Na ką, artėja atostogos Lietuvoje, taigi teko susirūpinti kojų šiluma. Galiu pasakyti tiek - rasti gerus, gražius, patogius odinius batus su kailiu viduje ir už protingą kainą čia yra pakankamai sunku... Šiandien lauke šiluma košia visais +13, taigi galima įsivaizduoti, iš kur į kur aš vykstu atostogauti :DNa, ir be abejo, maža mažulytė kosmetinė apžvalga. Šį kartą tai BareMinerals akių šešėlis i.d. "Queen Tiffany".
             

Pliusai:
 • Kaina. Pirkau smarkiai nukainotus, tiksliai neprisimenu, kiek mokėjau, bet manau, jog vos kelis eurus. Oficialiame BareMinerals tinklapyje šių šešėlių kaina yra 14svarų (informacija čia), taigi perkant tiesiogiai šešėliai pakankamai brangūs. Tačiau aš džiaugiuosi juos įsigijusi itin pigiai :)
 • Spalva puikiai sklaidosi, dar puikiau laikosi. Mano kukliomis žiniomis, blizgūs šešėliai visuomet lengviau sklaidosi, o šią spalvą priskirčiau prie itin blizgių. Tačiau ją išsklaidžius ant voko gaunasi puiki spalva ne tik vakarui, bet ir dienos makiažui. Naudojau ant šešėlių pagrindo, tai išlaikė nuo pietų iki pat vėlaus vakaro. Dedu didelį pliusą, nes neseniai bandyti NYX šešėliai subėgo į voko raukšleles dienos eigoje (apie NYX šešėlius parašysiu kitą kartą).
Minusai:
 • Dažymosi eigoje šiek tiek byra. Iš dalies tai atrodo logiška - juk birūs šešėliai. Tačiau kai kurioms tai gali sukelti nepatogumų, todėl privalau paminėti prie minusų.
Reziume: 
 • Drąsiai rekomenduočiau įsigyti toms, kurios nori išbandyti ne tik mineralinę pudrą, bet ir kitus mineralinius produktus. Asmeniškai man vienintelis šešėlio minusas netrukdo, nes nubyrėjimas nėra masiškas. Svarbiausius kriterijus - laikymąsi, spalvą ir sklaidymo patogumą šis šešėlis puikiai atitiko, todėl tikrai kartočiau tiek jį, tiek išbandyčiau kitas spalvas.

3 comments :

 1. kažkaip neįtikėtinai atrodo, kad ten 57gr! Kažką ne taip sužiūrėjai, nes BE mineralinės pudros yra tik 8gr, nors indelis kokius 6 kartus didesnis už šešėliukus :)
  Pataisysiu, jų yra 0,57gr :)

  ReplyDelete
 2. bet ačiū labai už review, tokius juos gražius ir įsivaizdavau! :)

  ReplyDelete
 3. I like those shoes! Both are really great and especially the first one!! Want it,too!

  Hope you visit me on my Blog
  fashionobsession-mieni.blogspot.com

  ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com