Tuesday, March 6, 2012

Let's get a bit blushed.

Pavasaris! :) Jau savaitė, kaip esu grįžusi čia, namo, oro temperatūra visą savaitę vis laiko ~10-14laipsnių šilumos, tik šiandien oras "ne kažką" - visą dieną lyja, apsiniaukę.. Tipiškas airiškas oras :)
Šiandien nusprendžiau atnešti mažytę kosmetinę apžvalgėlę. Taigi Jūsų dėmesiui No7 Midnight Enchantment Blusher  

   Taip skaistalai atrodė ant odos vakare po visos dienos :)

Pliusai:

 • Išvaizda (pakuotės ir produkto). Nenuginčijamai (ir net nebandykit įrodinėti kitaip :D ) šitas produktas atrodo nuostabiai! Taip, skonis - subtilus ir be galo asmeniškas dalykas, tačiau man tiek pakuotė, tiek paties produkto dizainas atrodo ypatingai. Būtų naivu ginčytis, jog moterims nesvarbu, kaip atrodo jų kosmetikos priemonės. Man svarbu :) Taip pat pakuotėje yra "įmontuotas" veidrodėlis, kas daro pakuotę patogesne - nereikia rūpintis veidrodžiu norint pataisyti makiažą;
 • Kaina. Aš šiuos skaistalus (manyčiau, jog lietuviškai šis produktas vadinasi būtent taip, nes angliškai tai skamba blusher) įsigijau už begėdiškai mažą kainą - vos 3€ (~11Lt). Manau, jog produktas iš riboto leidimo (limited edition) kolekcijos, nes Boots (internetinė kosmetikos, higienos ir kt. prekių parduotuvė) puslapyje būtent šios serijos prekių nebematau. Pasak BeBeautiful apžvalgos, ši kolekcija buvo Kalėdinė ir būtent skaistalų kaina siekė 13 svarų (~54Lt). Taigi, galiu drąsiai teigti, jog jį įsigijau tikrai puikia kaina :) ;
 • Kiekis. Skaistalų pakuotėje yra 10g. Sočiai sočiausiai - naudosiu ilgai ir nuobodžiai :)
 • Pigmentacija ir laikymasis. Skaistalai laikosi nuo ryto iki vakaro. Patikrinta, patvirtina, įsitikinta! Spalvos ant odos matosi tiek, kiek leidžiu joms matytis. Įmanomas tiek saikingas, tiek tikrai pakankamai ryškus skaistalų panaudojimas. Spalvos turi šiek tiek blizgumo, tačiau, mano kuklia nuomone, blizgios dalelės ant odos virsta tiesiog subtiliu švytėjimu.
Minusai:
 • Limited edition. Itin dažnai produktai, kurie būna super puikūs, išleidžiami kaip limituota kolekcija. Todėl, jeigu pabaigus norėsiu įsigyti būtent šį produktą, nebelabai turėsiu galimybės, nes jų gamyba tiesiog nutraukta. Puikiai suprantu, jog pasaulyje pilna ir kitų skaistalų, tačiau moterims dažnai būna taip, kad štai prisiriša prie vieno produkto ir viskas - bijo bandyt nežinomą, tiesiog lengviau naudoti jau patikrintą.
Reziume:
 • Eilinį kartą mano apžvelgiamo produkto pliusai užima kur kas platesnę įrašo dalį, nei minusai. Šiuo atveju galiu tik pabrėžti, jog mano paminėtas minusas asmeniškai man netgi nėra priskiriamas minusui, nes pati mėgstu išbandyti įvairius produktus, tačiau puikiai žinau, jog kažkam kitam tai gali pasirodyti kaip šioks toks nepatogumas. Būtent todėl jį paminėjau. Taip pat nesu tikra, ar No7 kosmetikos (tiesa, ši kompanija taip pat prekiau ir veido bei kūno priežiūros priemonėmis - daugiau informacijos šiame e-puslapyje ) galima įsigyti Lietuvoje, tačiau šiuolaikinių technologijų laikais tai nėra kliūtis. Aš skaistalus tikrai ITIN pamėgau ir šiuo metu jie yra vieni einamiausių mano kosmetinių priemonių. Ar baigusi kartočiau? Be jokios abejonės TAIP! Ir tikrai rekomenduočiau įsigyti ar bent jau pabandyti galimybei atsiradus :)

Makiažui naudota: 
Bourjois Healthy Mix kreminė pudra
No7 Midnight Enchantment skaistalai
Make Up Factory fiksuojanti mineralinė pudra
Gosh Extreme Art skystas akių pravedimas (Olive Green spalva)
Rimmel Day2Night ir Loreal Million Lashes blakstienų tušai
Essence Stay with me lūpų blizgis (03 Candy Bar spalva)

2 comments :

 1. GinCherry - Oh! Jie atrodo tarsi Benefit skaistalai :) Pakuotės dizainas irgi atrodo itin smagiai, o ir spalva ne viena..
  Žinai, ką? Į savo norų sąrašą įsirašau dar vienus.. "Pastūmėta" Tavęs.. ;)))

  ReplyDelete
 2. Kaip tau healthy mix pudra? :)

  ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com