Sunday, November 4, 2012

Spalio pabaigtukai.

Kai prieš mėnesį fotografavau savo tuometinį grožio krepšelį (taip - man prireikia tik mėnesio, kad dalis jo būtų atnaujinta, papildyta ar kitaip pakeista ;/ ), sugalvojau vonioje pasidėti dėžutę ir į ją krauti viso mėnesio kosmetinius pabaigtukus. Taip dėžutė per beveik visą spalio mėnesį pasipildė šiais daiktais, kurie po fotosesijos keliavo ten, kur ir turėjo keliauti iškart - šiukšlių kibirą :)


Herbal Essences "Seductively Straight" plaukų šampūnas man buvo vienas iš tų itin džiugų atradimų šiemet! Didžiulė pusės litro pakuotė už niekingai juokingą kainą - €2,04 - €2,50 akcijų metu (~7 - 8,60Lt) arba ~€4,10 - €5 be jokių specialių pasiūlymų (~14 - 17Lt) naudojimui tinka gal kelis mėnesius (plaukus plaunant kas antrą dieną). Kvepai itin skaniai - nei per saldžiai, nei per įkyriai. Labai patogus dozatorius ir pati pakuotė labai patogi - dėl išlenktumo nei slysta, nei krenta iš šlapių rankų, o dangtelio nereikia nuolat vargstant atsukinėti. Puikiai atlieka savo darbą - plaukai tikrai būna tiesesni, juos lengva iššukuoti. Labai susižavėjau šios linijos šampūnais ir šio vietoje vonioje jau stovi kitas Herbal Essences produktas.

Batiste sausi šampūnai plaukams - vėlgi tinkamas apibūdinti kaip "Metų atradimas". Turiu grifką. Seniau ją plaudavau kasdien, bet dabar, kai užaugau :D ir pradėjau vertinti miegą, teko įvertinti ir tokio tipo produktų gėrį. Skanus kvapas, didelė pakuotė, nedidelė kaina (vėlgi pirkau akcijų metu ir už 400ml pakuotę sumokėjau iki ~€2 - 7Lt). Puikus efektas - nuima nuo plaukų pasiriebalinimą, papurina plaukus, išlaiko juos gražius ir tinkamus interfeiso pristatymui visą dieną. Gaila, kad baigėsi, bet puiku, kad atradau - į jo vietą Batiste kito kvapo produktas :)


L'Oreal Hydrafresh veido prausimosi gelis buvo vienas iš liepos mėnesio Adorebox dėžutėje rastų produktų. Kadangi tuo metu naudojau kitą prausiklį, tai šis kantriai laukė eilėje būti naudojamas. Ir ką galiu pasakyti? Dalį produkto tiesiog išpyliau į kriauklę ir pakuotę padėjau prie išmestukų. Man jis nebuvo ypatingas turbūt visiškai niekuo. Patiko gelinė konsistencija. Kvapo nejaučiau jokio. Šiek tiek tempdavo odą po valymo su šiuo geliu, nors mano oda, kaip ir nurodyta pakuotėje, yra mišri. Pati pakuotė man patiko - buvo patogu naudoti ir produktas niekaip nesubėgdavo į kampus ar dar kur. Tačiau jo nei kartočiau, nei kitam rekomenduočiau :)

Rasos valomąjį toniką naudoti pradėjau kiek per vėlai - susizgribau, kad jo galiojimas baigiasi 10.2012, taigi čiupau ir naudojau. Kasdien, paskui nebe kasdien. Pirmus kartus efektas jautėsi - kadangi jis su AHA ir sieros rūgštimis, tai odą kiek grauždavo spuogelių vietose. Paskui oda turbūt tiesiog priprato. Taip pusė produkto iškeliavo į šiukšlinę. Tačiau manau, kad šį tikrai kartosiu - norėjau naudoti visą probleminei odai skirtą Rasos liniją (prausiklį, toniką ir kremą-gelį) kartu, tačiau nepastebėjau, kad kiti du produktai galioja žymiai ilgiau.

ROC pienelis makiažui valyti yra tas produktas, apie kurį taip pat neturiu kažkokių ypatingų atsiliepimų. Pirkau todėl, kad reikėjo tokio tipo produkto ir todėl, kad šio kaina pasitaikė labai gera - tik €2 (7Lt), kai šiaip jis kainuoja siekia 7svarus (~30Lt). Pienelis kaip pienelis. Buvo gana skalsus, pakuotė nepasirodė pati patogiausia, kvapas neerzino, makiažą nuvalydavo normaliai. Tiesa - patekęs į akis jas kiek grauždavo. Minusas ir nemenkas. Keliauja į šiukšlinę be didelio gailesčio.


Garnier Mineral Ultra Dry purškiamas deodorantas. Trumpai tariant - tai viena iš nuolat kartojamų priemonių mano grožio krepšelyje ir turbūt viena iš tų pačių puikiausių :) 

Soap & Glory Flake away kūno šveitiklio miniukas. Patiko konsistencija (nei per skystas, nei per tirštas), poveikis (puikiai nušveisdavo odą, buvo skalsus, oda po jo tikrai būdavo švelni). Nepatiko pakuotė (įsivaizduokite scenarijų - stovite po dušu, rankos šlapios, o dar reikia sugraibyti mažo indelio dangtelį, jį atsukti, kabinti produktą ir tuomet dangtelį dar užsukti! blogai, labai blogai :D ) bei kvapas... Ko jau tikėjausi iš Soap&Glory, to tai tikėjausi - puikaus kvapo. Šis šveitiklis juos pasigirti tikrai negalėjo... Na, bet subaigtas iki paskutinio lašo ir į šiukšlinę iškeliavo be gėdos jausmo.

Lush Snow Fairy dušo gelis / šampūnas ir visoks kitoks šimtafunkcinis dalykėlis. Jį gavau dovanų ir labai džiaugiausi, nes tuo metu itin norėjau išbandyti šias priemones. Kvapas buvo tikrai fantastiškas, kiekis irgi ne iš erzinančių. Bet... Savyje (net nežinau, kaip kitaip pavadinti) jis turėjo mėlynai violetinių blizgučių, kurie manęs nedžiugino. Ir taip produktas stovėjo mano vonios spintelėje tol, kol baigėsi jo galiojimas... Teko išmesti. Su gailesčiu.


Iš šių dekoratyvinės kosmetikos pabaigtukų labiausiai gaila turbūt dviejų - MaxFactor 2000 Calorie blakstienų tušo, kuris manosioms darydavo viską, ko reikalavau. Ir ilgino, ir atskyrė, ir suteikdavo apimties. Bet nedėkingai sutirštėjo, pradėjo byrėti ir jam teko vieta šalia visų kitų aukščiau paminėtų ir čia matomų priemonių. Ir gaila dešiniausioje nuotraukose dalyje matomo mažo indelio su žaliu dangteliu - Clinique Stay Matte skystos pudros mėginėlio. Ji man visai patiko, užteko trims ar keturiems kartams pilnam makiažui, tačiau įsigyti pilno kiekio taip ir nedrįsau. Dabar jau net ir nepamenu priežasties, bet turbūt kimšo poras ar dar kokį briedą darė. O gal ir nedarė nieko blogo :) Matosi, kad indelis stalčiuje gulėjo ilgai ir tiesiog atėjo laikas jį išmesti... Kaip ir kitas priemones, kurios net nepanaudotos (Vera Valenti šešėlių paletė, gauta rugsėjo mėnesio UK Glossybox, Revlon blakstienų klijai, kuriuos išpakavusi pamačiau, kad jie visiškai sudžiūvę; Face2 lūpų lakas, kurį pirkau masinės manijos lūpų lakams paveikta, o nusipirkusi supratau, koks šis produktas vis tik šlamštas - itin lipnus, nepatogus naudojimui ir šiaip nieko gero) arba panaudotos vos truputėlį (Sally Hansen "No Chip" nagų lako pagrindas, kurį naudojant lakas suskilinėja lyg spec.efektuose; juodoje dėžutėje esantis Make up Forever bronzanto mėginėlis, kuris tiesiog buvo nepatogioje pakuotėje; I love... kokosinis lūpų blizgis - jam tiesiog nebuvo laiko ir taip jis pakeitė konsistenciją; Maybelline lūpų blizgis, kurio spalva buvo pernelyg intriguojanti dienos metui, o vakariniams makiažams ranka iki jo nekildavo).

Taigi šioms iškeliavus "kosmetiniam anapilini" jų vietą pakeitė kitos arba tiesiog daugiau tuščios vietos, o mane aplankė džiaugsmas matant, kiek ir ko galiu pabaigti ar susitvarkyti (t.y. išmesti) mėnesio eigoje :)


O kokie Jūsų mėgstami, naujai atrasti ar visiškai nepatikę produktai baigėsi spalio mėnesį?

4 comments :

 1. Gal žinai kaip Lietuvoj gaut tokio Batiste šampūno? :) gal kur galima nebrangiai užsisakyti?

  ReplyDelete
 2. Man baisiai patinka pabaigtuku irasai!:)
  Pati beveik kas menesi taip pat dziugiai suskaiciuoju, kiek ir ko pribiagiau:) Si menesi manieji pribaigtukai liko neiamzinti ir neapraysti, kadangi menesio gale krausciausi i naujus namucius, pabaigtukai keliavo tiesiai siukslinen:)

  ReplyDelete
 3. Batiste galit rasti Stilingos.lt arba Aistruolė kosmetikos išparduotuvėse :)

  ReplyDelete
 4. nezinau, bet laikyti menesi laiko arba iki galiojimo pabaigos kazka kosmetineje zinant, jog nenaudosi, man atrodo truputi nesamone. Geriau padovanoti draugei ar bloge paskelbti mini konkurseli pries tai aprasius produkta ir jo savybes :) net neabejoju, jog atsirastu nemazai norinciu :)

  ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com