Sunday, February 24, 2013

MAC yourself.

MAC kosmetika yra liga. Aistra, įprotis, gėris, džiaugsmas, prabanga, profesionalumas, spalvos, dizainas, gražus konsultančių makiažas. Kaip tik nori, taip vadini, bet MAC yra liga :) Ir niekas to nepaneigs. Nei vienas, kuris bent kartą bent ką nors iš MAC nusipirko, įsigijo, išbandė, pamatė ar šiaip... Tiesiog prisilietė prie to :)
Mano MAC'inizmas prasidėjo įsigyjus Paint Pot kreminį šešėlį, kurį kuo puikiausiai beveik metus laiko naudojau kaip šešėlių pagrindą. Tuomet įsigijau pabandymui nedidukę Fix+ kelioninio dydžio pakuotę - purškiklį, kuris užtvirtina bei užbaigia makiažą. Jis man taip patiko, kad įsigijau ir didelę šio produkto pakuotę. Ir suvokiau, kad noriu įsigyti dar ką nors.
Tebūnie skaistalams laimė tapti tuo mano norėtu trečiu produktu. Tik va bėda ta, kad nuėjus į MAC ir pamačius skaistalų stendą (aš jau nekalbu apie makiažo šepetėlių, lūpdažių ar šešėlių stendus) akimirkai prarandama sąmonė ir akimirkai nebežinai nei kas Tu esi, nei ko čia atėjai...
Taigi. Valentino dienos proga - MAC "Something Special".


Pliusai:
 • Pakuotė. Sodri, juoda, minimalistinė, stabiliai užsidaranti. Paprasta. Tiesiog pakuotė. Bet man patinka. Plastikas neatrodo pigus, o tai daug reiškia. Ir apskritai MAC užrašo dizainas man gražus. Tai irgi daug reiškia :)
 • Spalva. Jeigu reikėtų vienu žodžiu apibūdinti šių skaistalų spalvą, tai man niekaip nepavyktų... Vienai draugei rašiau - kažkas panašaus į sveikai įraudusius, šiek tiek susigėdusius skruostus. Tokius, kurie labai labai... Labai labai. :) Nei persikiniai, nei rausvi, nei dar kokie. Koraliniai? Sveiki skruostai. Tiesiog :)
 • Formulė. Matiniai skaistalai. Kreminiai matiniai skaistalai. Pamačiau ir suvokiau, kad šie turi būti mano. Nuostabi matinė formulė, jokio bereikalingo žvilgesio. Jokių žėručių, blizgučių ar kitų pridėtinų žvilgučių. Tai, ko ieškojau.
 • Skalsumas. Kadangi spalva gana aiškiai matoma ant odos (na, ji nėra rėkianti - ji tiesiog tokia, kokios reikia ir norisi), tai jų nereikia itin daug. Todėl manau, kad naudosis tikrai skalsiai :)
 • Laikymasis. Ant mano probleminės odos skaistalai išliko nuo ryto iki vakaro, nuo pasidažymo ~7val ryto iki makiažo nuvalymo ~21val vakaro, kad ir kaip baisiai tai skambėtų :) Puiku! Svarbiausia, kad produktas ilgai išsilaiko savo vietoje ir kad nekelia nepatogumų...
Minusai:
 • Kaina. Taip, MAC yra gana brangus pamišimas. 5,6g skaistalų man kainavo €22,50 (~78Lt). Kaina vidutinė. Vieniems ji didelė, kitiems - normali, tretiems - viena mažesnių. Man šiek tiek gaila (vidiniai principai...) mokėti už kosmetinį produktą daugiau, nei €20 (na nebent tai šešėlių paletė - daug spalvų vienoje vietoje :) ), kadangi gyvenu šalyje, kurioje tikrai kur nors tas pats produktas turės pritaikytą didesnę nuolaidą ir kainuos mažiau... BET silpnybei apėmus nevalia į ją numoti ranka. Nusipirkau ir nesigailiu. Bet žinau, kad rinkoje apstu ir pigesnių produktų....
Reziume:
 • Rekomenduojami. Mėgiami. Tinkami tiek dienos makiažui, tiek vakaro. Superinis atradimas. Ir ne veltui dėžutė tarsi rėkte rėkia, pati kviečia... Tikrai grįšiu. Tikrai pirksiu dar kažką. Kad ir kas tai bebūtų :) ...O Jūs ar turite ir naudojate ką nors iš MAC kosmetikos linijos? :)

1 comment :

 1. Labukas :) nusprendžiau ir aš pakomentuoti.
  Turiu iš MAC irgi Fluid+, bet labai retai kažkodėl naudoju, nors makiažas tikrai ilgiau išlieka.
  Dar turiu blenging šepetėlį 217 nr., tai tobulas... Labai irgi patinka :>
  O dabar laukiu dar pieštuko akims, tikiuosi irgi patiks.
  Visiškai sutiku, kad MAC yra liga... :) brangi liga :)

  ReplyDelete

Blog design by Get Polished | Copyright @evagriskene, Griskene.com